Biuletyn Informacji Publicznej  Gminy Wielkie Oczy  www.wielkieoczy.eu
GMINA WIELKIE OCZY
Gmina
Statut Gminy
Majątek gminy
Budżet
Sprawozdania finansowe
Jednostki organizacyjne
Instytucje kultury
Jednostki pomocnicze
Urząd Gminy
Dane adresowe
ePUAP
Regulamin
Wójt
Sekretarz
Skarbnik
Referaty i stanowiska
Zarządzenia Wójta
Informacje Urzędu
Ogłoszenia/Informacje
Nieruchomości
Zamówienia publiczne
Zamówienia publiczne GOPS
Inwestycje celu publicznego
Informacje o środowisku
Badania wody
Karty usług
Strategie i plany
Rejestry i ewidencje
Nabór pracowników
Kontrole
Rada Gminy
Kompetencje rady
Skład Rady (2018-2023)
Sesje Rady
Uchwały Rady
Komisje Rady (2018-2023)
Posiedzenia komisji
Oświadczenia
Radni (kadencja 2018-2023)
Radni (kadencja 2014-2018)
Radni (kadencja 2010-2014)
Kierownictwo oraz pracownicy Urzędu Gminy
Kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych
Dzienniki Urzędowe
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Podkarpackiego
Wybory
Wybory do Parlamentu Europejskiego - 2019
Wyboru uzupełniające do Rady Gminy - 2019
Wybory samorządowe - 2018
Serwis
Wyszukiwarka
Redakcja Biuletynu
Instrukcja obsługi
RODO
Wykaz danych o środowisku
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 
L.p.Strona (dział)Odwiedzin
1Ogłoszenia/Informacje53072
2Zamówienia publiczne28305
3Zamówienia publiczne GOPS26511
4Nieruchomości10463
5Inwestycje celu publicznego9797
6Zarządzenia Wójta9695
7Uchwały Rady8352
8Jednostki organizacyjne7713
9Jednostki pomocnicze7677
10Wójt6692
11Gmina6594
12Kierownictwo oraz pracownicy Urzędu Gminy6546
13Samodzielne stanowiska6474
14Dane adresowe6193
15Kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych6021
16Budżet6001
17Referaty i stanowiska5834
18Sesje Rady5527
19Skarbnik5346
20Sejm i Senat 20115317
21Sekretarz5191
22Informacje o środowisku5016
23Wybory samorządowe - 20144796
24Radni (kadencja 2010-2014)4717
25Skład Rady (2010-2014)4547
26Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej4304
27Rejestry i ewidencje4213
28Wyszukiwarka4098
29Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny4097
30ePUAP3972
31Instrukcja obsługi3758
32Redakcja Biuletynu3756
33Radni (kadencja 2014-2018)3701
34Skład Rady (2014-2018)3606
35Gminna Biblioteka Publiczna3604
36Kompetencje rady3313
37Referat Finansów3290
38Komisje Rady (2010-2014)3036
39Centrum Kultury3002
40Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielkich Oczach2858
41Parlament Europejski - 20142832
42Urząd Stanu Cywilnego - Ewidencja ludności2779
43Uchwały z 2012 roku2774
44Uchwały z 2013 roku2495
45Kompetencje i zadania Skarbnika2424
46Uchwały z 2011 roku2353
47Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu2324
48Uchwały z 2010 roku2222
49Uchwały z 2009 roku2210
50Uchwały z 2014 roku2184
51Kompetencje i zadania Wójta2181
52Uchwały z 2007 roku2081
53Uchwały z 2002 roku2062
54Rejestr instytucji kultury2025
55Uchwały z 2008 roku2020
56Uchwały z 2006 roku2019
57Uchwały z 2003 roku2014
58Uchwały z 2016 roku2013
59Uchwały z 2017 roku1976
60Uchwały z 2004 roku1970
61Uchwały z 2005 roku1964
62Dostęp dla osób niepełnosprawnych1914
63Wybory Prezydenta RP - 20151795
64Kompetencje i zadania Sekretarza1766
65Uchwały z 2015 roku1756
66Rejestr działalności regulowanej 1699
67Wykonanie - IV kw. 20121664
68Wyboru uzupełniające do Rady Gminy - 20181457
69Wykonanie - II kw. 20121433
70Wykonanie - I kw. 20121398
71Uchwały z 2018 roku1366
72Wykonanie - III kw. 20121366
73Wykonanie - II kw. 20131356
74Komisje Rady (2014-2018)1335
75Wykonanie - I kw. 20131334
76Wykonanie - III kw. 2013 1288
77Referat inwestycji, zamówień publicznych, geodezji, rolnictwa i gospodarki komunalnej1263
78Wykonanie - IV kw. 20131229
79Wykonanie - I kw. 20141196
80Wykonanie - II kw. 20141190
81Wykonanie - III kw. 20141170
82Wykonanie - II kw. 20151133
83Wykonanie - IV kw. 20141105
84Beata Sopel1077
85Podatki1032
86Skład Rady (2018-2023) 992
87Wykonanie - I kw. 2015982
88Wykonanie - III kw. 2015928
89Budownictwo899
90Wykonanie - IV kw. 2015891
91Opłaty865
92Komunikacja i drogownictwo840
93Pomoc społeczna i ochrona zdrowia835
94Wykonanie - I kw. 2016823
95Dowody osobiste816
96Wykonanie - II kw. 2016801
97Urząd Stanu Cywilnego797
98Ewidencja ludności781
99Wykonanie - III kw. 2016759
100Wykonanie - I kw. 2017692
101RODO651
102Wykonanie - II kw. 2017638
103Mariusz Janeczko638
104Wykonanie - IV kw. 2016633
105Wykonanie - III kw. 2017574
106Jan Klus560
107Agnieszka Kaźnica557
108Radni (kadencja 2018-2023)515
109Krystyna Sopel510
110Elżbieta Słotwińska509
111Halina Kukiełka495
112Krzysztof Bołotiuch476
113Krzysztof Żywiak473
114Wiesława Brzyska468
115Komisje Rady (2018-2023)461
116Urszula Kaciuba-Chrunik442
117Anna Maciejska434
118Łucja Węgierak430
119Michał Sroczyński394
120Genowefa Strojna387
121Robert Kuchciak374
122Wykonanie - III kw. 2018302
123Wykonanie - I kw. 2018226
124Wykonanie - II kw. 2018213
125Wykonanie - IV kw. 2017203
126Uchwały z 2019 roku194
127Sprawozdania finansowe167
128Instytucje kultury98
129za 2018 - Gmina79
130za 2018 - Urząd Gminy70