Biuletyn Informacji Publicznej  Gminy Wielkie Oczy  www.wielkieoczy.eu
GMINA WIELKIE OCZY
Gmina
Statut Gminy
Majątek gminy
Budżet
Jednostki organizacyjne
Jednostki pomocnicze
Urząd Gminy
Dane adresowe
ePUAP
Regulamin
Wójt
Sekretarz
Skarbnik
Referaty i stanowiska
Zarządzenia Wójta
Informacje Urzędu
Ogłoszenia/Informacje
Nieruchomości
Zamówienia publiczne
Zamówienia publiczne GOPS
Inwestycje celu publicznego
Informacje o środowisku
Badania wody
Karty usług
Strategie i plany
Rejestry i ewidencje
Nabór pracowników
Kontrole
Rada Gminy
Kompetencje rady
Skład Rady (2018-2023)
° Skład Rady (2014-2018)
° Skład Rady (2010-2014)
Sesje Rady
Uchwały Rady
Komisje Rady (2018-2023)
Posiedzenia komisji
Oświadczenia
Radni (kadencja 2014-2018)
Radni (kadencja 2010-2014)
Kierownictwo oraz pracownicy Urzędu Gminy
Kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych
Dzienniki Urzędowe
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Podkarpackiego
Wybory
Wyboru uzupełniające do Rady Gminy - 2019
Wybory samorządowe - 2018
Wyboru uzupełniające do Rady Gminy - 2018
Wybory Prezydenta RP - 2015
Wybory samorządowe - 2014
Parlament Europejski - 2014
Sejm i Senat 2011
Serwis
Wyszukiwarka
Redakcja Biuletynu
Instrukcja obsługi
RODO
Wykaz danych o środowisku
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Skład Rady (2018-2023) strona główna 

Skład Rady (2018-2023)
Skład Rady (2018-2023) 

 

Rada Gminy Wielkie Oczy (kadencja 2018 - 2023)

Przewodniczący Rady:
Zenon Kociołek (e-mail: rg.zkociolek@wielkieoczy.info.pl)

Wiceprzewodniczący Rady:
Józef Litwiński (e-mail: rg.jlitwinski@wielkieoczy.info.pl)
Ryszard Pietrucha (e-mail: rg.rpietrucha@wielkieoczy.info.pl)

Pozostali Radni:

Franciszek Bajan (e-mail: rg.fbajan@wielkieoczy.info.pl)

Jan Dec (e-mail: rg.jdec@wielkieoczy.info.pl)

Krzysztof Gujda (e-mail: rg.kgujda@wielkieoczy.info.pl)

Piotr Jacyk (e-mail: rg.pjacyk@wielkieoczy.info.pl)

Wiesław Kuterbach (e-mail: rg.wkuterbach@wielkieoczy.info.pl)

Bogusława Lichacz (e-mail: rg.blichacz@wielkieoczy.info.pl)

Antoni Mach (e-mail: rg.amach@wielkieoczy.info.pl)

Stanisław Mątkowski (e-mail: rg.smatkowski@wielkieoczy.info.pl)

Maria Preweda (e-mail: rg.mpreweda@wielkieoczy.info.pl)

Waldemar Sęga (e-mail: rg.wsega@wielkieoczy.info.pl)

Janusz Sopel (e-mail: rg.jsopel@wielkieoczy.info.pl)

 
Data wprowadzenia informacji 2018-11-29 23:07:40 Informację zaktualizowano 2019-01-15 00:53:14, wprowadzający: Krzysztof Bołotiuch

Zobacz:
 Skład Rady (2014-2018) .  Skład Rady (2010-2014) . 
wersja do druku